Na hudobnej scéne už 24 rokov

CD "UŽ DOZREĽI..."

CD Už dozreliCD "Už dozreli..." si môžete objednať elektronicky, alebo na tel. 0907 449 932 (osobný odber - Košice, Prešov, Sabinov)

Obsah CD:

Už dozreľi žeľene jahodi; Ej, ked sebe ľipianske chlopci, Daj, že mi Haničko, Umarla ciganka; Nepriciskaj me ku sebe; Poznala som muzikanta, d-mol čardáš; Ej, pada dišč,  Hej, na tarki, na tarki; Ľipianski parobek, Dzifčatko šumne; Ej, švekričko moja, Išli cigáni; Oj, pila ja; A čomuk ja mamko moja, Už večar, A na našim moscičku; Čhave romale; Červené jabĺčko; Nebola som veselá; Bože, Bože, daj mi muža, Hore dolinami; Nechuc za mnu, Zahrajce hudaci; Mila moja buj še Boha, Ach Bože muj co to take; Teče voda,  teče ; Oj išla ja hori hrunom; Láska, Bože, láska; Minutáž celkom 66:17 min

OBJEDNAŤCD Už dozreliCD Už dozreli

 

 

Profil skupiny

Hudobná skupina Ružový panter vznikla v roku 1995 v Lipanoch

Počas svojho niekoľkoročného pôsobenia prešla mnohými zmenami, no jej hudobná produkcia je stále atraktívna. Kapela účinkuje na rôznych podujatiach mestského a regionálneho charakteru, rodinných oslavách, svadbách, plesoch, firemných akciách, ale aj v zahraničí. Zakladatelia hudobnej skupiny Miloš (bicie) a Jaro (bassgitara) majú už viac ako 40 ročné skúsenosti v rôznych hudobných zoskupeniach. Zmenu štýlu a charakteru kapely významne ovplyvnili akordeonista a klávesák Rado s manželkou Veronikou (spev, flauta) od roku 2006.

V priebehu roka 2019 nahradil Rada klávesák a akordeonista Stanislav Popík. Veroniku (na MD) nahradila Annamária Andrašková a zostavu doplnil staronový gitarista Braňo Sabol, čím kapela rozšírila repertoár o rockové piesne.

Koncertná produkcia

Prešovská hudobná jar 2015
Koncert PKO Prešov

 

Kapela ponúka účinkovanie na koncertoch pre mestá a obce na festivaloch a pod. v podobe produkcie ľudových piesni zo svojho CD.

Pre poslucháčov klasickej hudby v modernom prevedení a World Music v netradičných aranžmánoch ponúka husľovú šou s vynikajúcim huslistom Stanislavom Salancim pod názvom VIOLIN SHOW. Na fotografii ako hosť, slovenský Louis Armstrong - Peter Ondria.

Pre zvukárov: Stage plan Violin Show.pdf

Ružoví panteri v zložení

Partneri Média

Fotohistória

Ružový panter opäť zasahuje

  

Napíšte nám

,Tel.: 0907 223 339