Na hudobnej scéne už 24 rokov

DVD+CD Uhorský tanec

DVD Uhorský tanec

 

V utorok 24. 2. 2015 hudobná skupina Ružový panter prijala pozvanie do štúdia Šláger TV, pričom vzniklo druhé DVD + CD pod titulom "Uhorský tanec" (Violin show Ružový panter a Stanislav Salanci).

DVD+CD si môžete objednať na ŠLÁGR TV tel. 034 660 1234 (SK), 387 922 922 (CZ)

alebo cez e-shop OBJEDNAŤ NA TV ŠLÁGER

Profil skupiny

Hudobná skupina Ružový panter vznikla v roku 1995 v Lipanoch

Počas svojho niekoľkoročného pôsobenia prešla mnohými zmenami, no jej hudobná produkcia je stále atraktívna. Kapela účinkuje na rôznych podujatiach mestského a regionálneho charakteru, rodinných oslavách, svadbách, plesoch, firemných akciách, ale aj v zahraničí. Zakladatelia hudobnej skupiny Miloš (bicie) a Jaro (bassgitara) majú už viac ako 40 ročné skúsenosti v rôznych hudobných zoskupeniach. Zmenu štýlu a charakteru kapely významne ovplyvnili akordeonista a klávesák Rado s manželkou Veronikou (spev, flauta) od roku 2006.

Kapela už tradične každoročne v januári pozýva všetkých muzikantov s manželkami, ale aj fanúšikov, šoférov, zvukárov a pod.  z okolia na takzvaný muzikantský ples pod názvom "Music Party".

Koncertná produkcia

Prešovská hudobná jar 2015
Koncert PKO Prešov

 

Kapela ponúka účinkovanie na koncertoch pre mestá a obce na festivaloch a pod. v podobe produkcie ľudových piesni zo svojho CD.

Pre poslucháčov klasickej hudby v modernom prevedení a World Music v netradičných aranžmánoch ponúka husľovú šou s vynikajúcim huslistom Stanislavom Salancim pod názvom VIOLIN SHOW. Na fotografii ako hosť, slovenský Louis Armstrong - Peter Ondria.

Pre zvukárov: Stage plan Violin Show.pdf

Ružoví panteri v zložení

Partneri Média

Fotohistória

Ružový panter opäť zasahuje

  

Napíšte nám

,Tel.: 0907 223 339